Клініка Спіженко на сьогодні є єдиним в Україні та першим у Східній Європі акредитованим у Всесвітній асоціації Cyberknife Society медзакладом, де використовують Кіберніж для лікування онкозахворювань та інших пухлин.

Клініка має доступ до унікального колективного досвіду лікування майже 100 тисяч пацієнтів і можливість проконсультуватися в режимі телемедичного консиліуму у фахівців будь-якої клініки, що входить до складу асоціації.

Комунальне підприємство «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради є багатопрофільним закладом охорони здоров’я, що надає спеціалізовану медичну допомогу,  послуги, будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України.

Метою Центру є здійснення лікувально-профілактичної діяльності щодо забезпечення хворих усіма видами амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, зменшення тимчасової та стійкої втрати працездатності, профілактики онкологічних захворювань і повернення хворих до активного способу життя.

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради”

Комунальний заклад “Кіровоградський обласний онкологічний диспансер”

Комунальний заклад “Кіровоградський обласний онкологічний диспансер” являється центром медико-консультативної та високо-спеціалізованої допомоги онкологічним хворим, в стаціонарних відділеннях якого надається спеціальне лікування за допомогою хірургічного, променевого та хіміотерапевтичного методів.

Leave a Comment