В Клініці Спіженко можна лікувати 95% всіх онкологічних захворювань.

Розвиток сучасної медичної науки показало, що за діагнозом «рак» ховається маса різних за походженням, розвитку і впливу на організм захворювань. Але всі ці захворювання об’єднує одне – необхідність в проведенні якісного лікування, яке буде максимально ефективним в кожному конкретному випадку.

З огляду на різноманіття видів і типів пухлин, відповіді на питання «Який метод лікування раку краще?» не існує. Тому в Клініці Спіженко пацієнтам пропонується весь спектр досягнень сучасної медичної науки, які вирішують завдання по боротьбі з пухлинами захворюванням, а також з його наслідками. З огляду на ступінь складності кожної з сучасних медичних технологій, в Клініці Спіженко виділені профільні підрозділи, в рамках яких фахівці реалізують кращі світові практики і ведуть власні дослідження з метою підвищення ефективності лікування раку. Але кожний з підрозділів (Центрів) Клініки Спіженко в обов’язковому порядку бере участь на всіх етапах діагностики, підготовки і планування лікування в рамках міждисциплінарного консиліуму. Це дозволяє проводити лікування раку з урахуванням потреби кожного з пацієнтів, орієнтуючись на ефективність проведеної терапії і якість життя пацієнта в процесі і після лікування.

Безконтактна радіохірургія на системі КіберНіж, високоточна IMRT-променева терапія, малоінвазивна та органозберігаюча хірургія, нейрохірургія, пластична і реконструктивна хірургія, медикаментозне лікування раку (хіміотерапія, імунотерапія, таргетна терапія) – в Клініці Спіженко всі ці напрямки забезпечені найсучаснішим обладнанням та препаратами, досвідченими фахівцями і довела свою ефективність в практиці кращих світових онкоцентрів методиками.