Рівненський обласний протипухлинний центр запровадив у свою практику надсучасну методику — променеву терапію з модуляцією інтенсивності, або IMRT.

Цей високотехнологічний метод радіотерапії вже не один десяток років використовують у всьому світі для лікування онкопатології. Проте рівненські спеціалісти змогли опанувати його лише після того, як в обласному протипухлинному центрі з’явився лінійний прискорювач. Він дає можливість сконцентрувати в об’ємі пухлини таку максимально ефективну дозу опромінення, яка необхідна для її руйнування, і водночас — забезпечити достатній захист оточуючих здорових тканин, опромінюючи їх профілактично. При цьому в різних частинах мішені розподіляється доза різної поглиненої величини. Багатопелюстковий коліматор і головка лінійного прискорювача, переміщуючись багато разів, створюють сотні полів будь-якої форми і розміру (від 1 до 27 см), із якими задається і конформно розподіляється в об’ємі доза опромінення, розрахована за потребою.

КП “РОПЦ” не відстає від сучасності. В світлі реформування медичної галузі, маючи значний потенціал висококваліфікованих медичних працівників, наявність сучасної технологічної бази, з метою отримання пацієнтами якісної медичної допомоги в відповідності до міжнародних стандартів ISO 9001:2015, прийнято стратегічне рішення запровадити систему управління якістю.