Клініка Спіженко

 

В Клініці Спіженко можна лікувати 95% всіх онкологічних захворювань. Пацієнтам пропонується весь спектр досягнень сучасної медичної науки, які вирішують завдання по боротьбі з пухлинами захворюванням, а також з його наслідками. З огляду на ступінь складності кожної з сучасних медичних технологій, в Клініці Спіженко виділені профільні підрозділи, в рамках яких фахівці реалізують кращі світові практики і ведуть власні дослідження з метою підвищення ефективності лікування раку. Але кожний з підрозділів (Центрів) Клініки Спіженко в обов’язковому порядку бере участь на всіх етапах діагностики, підготовки і планування лікування в рамках міждисциплінарного консиліуму. Це дозволяє проводити лікування раку з урахуванням потреби кожного з пацієнтів, орієнтуючись на ефективність проведеної терапії і якість життя пацієнта в процесі і після лікування.

Прочитати більше

Перейти на сайт клініки

  


Житомирський обласний онкологічний диспансер

 

Комунальна установа «ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР» Житомирської обласної ради є спеціалізованим закладом охорони здоров’я, який забезпечує надання кваліфікованої онкологічної допомоги населенню Житомирської області та здійснює методичне керівництво з організації протиракової боротьби на території Житомирської області.

Прочитати більше

Перейти на сайт диспансера

  


Рівненський обласний протипухлинний центр

 

Рівненський обласний протипухлинний центр запровадив у свою практику надсучасну методику — променеву терапію з модуляцією інтенсивності, або IMRT. В світлі реформування медичної галузі, маючи значний потенціал висококваліфікованих медичних працівників, наявність сучасної технологічної бази, з метою отримання пацієнтами якісної медичної допомоги в відповідності до міжнародних стандартів ISO 9001:2015, прийнято стратегічне рішення запровадити систему управління якістю.

Прочитати більше

Перейти на сайт центру

  


Кіровоградський обласний онкологічний диспансер

 

Комунальний заклад “Кіровоградський обласний онкологічний диспансер” являється центром медико-консультативної та високо-спеціалізованої допомоги онкологічним хворим, в стаціонарних відділеннях якого надається спеціальне лікування за допомогою хірургічного, променевого та хіміотерапевтичного методів. Колектив диспансеру докладає чимало зусиль для поліпшення якості, підвищення рівня і доступності спеціалізованої онкологічної медичної допомоги. Онкодиспансер постійно удосконалюється, використовуючи безцінний досвід минулих поколінь та здобутки сучасників. Колектив робить усе можливе для своєчасного надання сучасної медичної допомоги онкохворим, не тільки мешканцям Кіровоградської області, а і пацієнтам України.

Прочитати більше

Перейти на сайт диспансера